KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14445294
nr 1444 5294
Etsningar
Oidentifierad konstnär. 2 st, Lekande barn. Signerad, daterad -03, yttermått inklusive ram: 22x38 - 33x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:44:19
150 kr
400 kr
900 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Etsningar
nr 1444 5294
Etsningar
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 24 januari 2022 |